Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wiecej w regulaminie.

Telewizja Braniewo24

Zaloguj Zarejestruj
 Dzisiaj jest: 28 Lipiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Innocenty, Aida

Wybory samorządowe 2014: Wybieramy burmistrza Braniewa [wideo]

niedziela, 30, listopada 2014 18:47 -  zamieszczony przez:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wybory samorządowe 2014: Wybieramy burmistrza Braniewa [wideo] Foto:TVBraniewo24

Trwa druga tura wyborów samorządowych. Dzisiaj Braniewianie wybiorą osobę, która przez kolejne 4-lata będzie piastowała stanowisko burmistrza miasta.

  

Wyborcy głosują w 10 obwodowych komisjach wyborczych. Jak wynika z informacji od przewodniczących frekwencja na godzinę 12 sięgała niewiele ponad 15 %. Jednak z każdą kolejną godziną głosujących przybywa. Według nieoficjalnych informacji do godziny 17.00 zagłosowało ponad 40 % Braniewian.

 

Jak poinformował dyżurny KPP w Braniewie, głosowanie na terenie miasta przebiega spokojnienie. Do 17.00 nie odnotowano naruszeń ciszy wyborczej. W ciągu ubiegłej nocy miało jedynie miejsce kilka incydentów związanych z uszkodzeniem materiałów wyborczych.

 

Jeżeli głosowanie będzie przebiegało jak dotychczas lokale wyborcze zostaną zamknięte o godz. 21.00. Wyniki poznamy kilka godzin później.

 

Komentarze z Facebooka

Skomentuj