Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wiecej w regulaminie.

Telewizja Braniewo24

Zaloguj Zarejestruj
 Dzisiaj jest: 28 Lipiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Innocenty, Aida

Kazimierz Kiejdo - kandydat na Burmistrza Pieniężna[wideo] (ogłoszenie płatne)

czwartek, 23, października 2014 17:26 -  zamieszczony przez:
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

KWW Naszym Domem Gmina Pieniężno od 8 lat skupia ludzi wokół idei traktowania samorządu lokalnego jak domu rodzinnego, który z jednej strony zapewnia odpowiednie warunki do życia, rozwoju, zaspokajania potrzeb, a z drugiej strzeże ponadczasowych wartości, kształtuje pozytywne postawy, wychowuje i uczy życia najmłodsze pokolenia. Komitet gromadzi ludzi o podobnych poglądach i zbliżonej wizji funkcjonowania wspólnoty samorządowej. Wizja ta oparta jest na wspólnym dbaniu o gminę - jak o nasz dom.

 

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Pieniężno, 

 

Efekty naszego działania dostrzegalne są niemal na każdej ulicy naszego miasta oraz w każdej miejscowości. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu mieszkańców Gmina zrobiła duży krok cywilizacyjny. 

 

Program wyborczy komitetu zaproponowany Państwu przed 4 laty został zrealizowany w 100 %.  Po raz kolejny udowodniliśmy, że obietnice wyborcze można wypełnić w całości. To nasz wspólny sukces!

 

O naszej skuteczności świadczą również liczby - w latach 2006 - 2014 dzięki odważnemu inwestowaniu z udziałem środków zewnętrznych pomnożyliśmy majątek gminy o 75%, a wiec z 20 do 35 mln (na koniec 2013 r.)

 

 

Mamy świadomość, że obrany, inwestycyjny kurs wymaga kontynuacji. Wiele rzeczy pozostało jeszcze do zrobienia. Żeby je wykonać po raz kolejny potrzebujemy zaufania i wsparcia mieszkańców. 

 

Szanowni Państwo, 

 16 listopada odbędą się wybory samorządowe, w których Państwo zdecydujecie komu powierzyć losy naszej gminy na następną kadencję. Mając na względzie nasze wspólne sukcesy, głeboko wierzę, że dokonacie Państwo słusznego wyboru i dane nam będzie razem budować dobro naszej Gminy przez kolejne 4 lata.

 

Kazimierz Kiejdo

 

 

Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Wyborców "Naszym Domem Gmina Pieniężno"

Komentarze z Facebooka

Skomentuj