Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wiecej w regulaminie.

Telewizja Braniewo24

Zaloguj Zarejestruj
 Dzisiaj jest: 17 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Wybory samorządowe 2014

Są już pierwsze nieoficjalne wyniki dzisiejszego głosowania na kandydatów na burmistrza miasta. W drugiej turze uprawnionych do głosowania było 13 720 osób. 
Trwa druga tura wyborów samorządowych. Dzisiaj Braniewianie wybiorą osobę, która przez kolejne 4-lata będzie piastowała stanowisko burmistrza miasta.
Drodzy Znajomi, Braniewianie! Apeluję do wszystkich, zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników zaprzestańmy prowadzenia negatywnej i wrogiej kampanii, przecież później będziemy musieli spojrzeć sobie w oczy, usiąść przy jednym stole. Pozwólcie mi spokojnie doprowadzić moją kampanię do końca.

Będzie druga tura. Mamy oficjalne wyniki

poniedziałek, 17, listopada 2014 07:07 -  by
Jak wynika z oficjalnych danych z miejskiej komisji wyborczej za 2 tygodnie w drugiej turze spotkają się Monika Trzcińska i obecny burmistrz Henryk Mroziński.

Wybory 2014: Komisje obwodowe jeszcze liczą głosy

poniedziałek, 17, listopada 2014 05:52 -  by
6.15 - Miejskia Komisja Wyborcza nie zna wyników głosowania. W dalszym ciągu nie dotarły protokoły z obwodowych komisji wyborczych.  
W wyborach samorządowych wyborcy z gmin na terenie powiatu braniewskiego będą mogli oddać aż cztery głosy; po jednym w głosowaniu na radnych: gminy, powiatu i województwa oraz jeden przy wyborze burmistrza albo wójta.
Drodzy Braniewianie, Drodzy Wyborcy! 16 listopada wybory samorządowe, to święto każdego komu nie jest obojętny los naszego regionu. KWW Moniki Trzcińskiej zwraca się do wszystkich: nie siedźcie w domach, zabierzcie ze sobą babcie, dziadków, ciocie, wujków, rodziców i wszystkich, którzy…
W środę (12.11) Sąd Okręgowy w Elblągu wydał orzeczenie w sprawie wniosku pełnomocnika KWW Porozumienie Samorządowe, Jerzego Maziarza przeciwko posłowi Wojciechowi Penkalskiemu oraz Komitetowi Wyborczemu Wyborców Wojciecha Penkalskiego. Sędzia Mariusz Gregorowicz uznał tylko część roszczeń ujętych we wniosku.

Braniewo: Debata wyborcza za nami [wideo]

wtorek, 11, listopada 2014 02:26 -  by
W poniedziałkowy wieczór, w Spichlerzu Mariackim odbyła się debata wyborcza z osobami ubiegających się o fotel burmistrza Braniewa. Kandydaci przedstawili m.in. swoje pomysły na promocję miasta, walkę z bezrobociem, czy też wydatkowanie środków publicznych. Debatę z udziałem publiczności zorganizowała Telewizja…