Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wiecej w regulaminie.

Telewizja Braniewo24

Zaloguj Zarejestruj
 Dzisiaj jest: 15 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Jolanta, Wiola, Wit

 §  III Zamieszczanie komentarzy

  1. Użytkownicy portalu TVBraniewo24 publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
  2. Osoby zamieszczające wypowiedzi, naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, powinny liczyć się z tym, że mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
  3. Wydawca ma prawo przetwarzać dane osobowe Użytkownika w celu ustalenia jego odpowiedzialności, a także przekazać te dane odpowiednim organom ścigania
  4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników treści naruszających dobra osobiste, naruszających zasady etyczne oraz propagujące przemoc i łamanie prawa.
  5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu  TVBraniewo24 treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy zawierających odnośniki do innych stron www, w tym odnośniki do stron partii politycznych
  6. Opinie i uwagi do redakcji TVBraniewo24 należy kierować na adres redakcja@tvbraniewo24.pl. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
  7. Redakcja Portalu, zastrzega sobie prawo do usuwania treści,  jak również prawo do blokowania dostępu do treści w stosunku do osób notorycznie naruszających postanowienia regulaminu.
  8. Redakcja TVBraniewo24, zastrzega sobie prawo do wyłączenia możliwości komentowania artykułów w serwisie, bez podawania przyczyn takiego działania.
  9. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika treści wymienionych w pkt 4, osoba zainteresowana może zwrócić się do Wydawcy z wnioskiem o usunięcie komentarza za pośrednictwem: a) odnośnika przy danej treści (zgłoś administratorowi) b) za pomocą wniosku przesłanego pocztą tradycyjną,  Wniosek należy przesłać listem poleconym na adres: Bran-Media Pl.Pilsudskiego 2,  14-500 Braniewo. Pismo powinno zawierać : Dane osobowe zgłaszającego, tytuł artykułu lub tematu pod którym wnioskodawca stwierdził naruszenie pkt. 4 oraz informację z nr komentarza i datą jego publikacji. Wniosek zostanie rozpatrzony w terminie 7 dni roboczych od wpłynięcia zawiadomienia.

Pełna treść Regulaminu Portalu TVBraniewo24.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież